فروشگاه آنلاین چرم بوفالو

درباره ما

با توسعه صنعت ارتباطات و تجارت الکترونیک و همگانی شدن استفاده از اینترنت در زندگی روزمره الگو های نوین خرید مطابق با نیازها و سلایق امروزی بشر بوجود آمده است. امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی دیگر امری تشریفاتی و دور از ذهن نیست بلکه بخش زیادی از نیاز های خانواده ها را تامین می کند.
زندگی های پر مشغله کنونی ما را بر آن داشته تا برای سپری کردن اوقات فراغت خود بین اموری همچون مطالعه، ورزش، تفریحات شخصی یا خرید یکی را انتخاب کنیم به همین جهت تلاش بر این است تا روش ساده تری برای انجام فعالیت های وقت گیری مانند خرید برگزینیم. یکی از بهترین روشها در دنیای مدرن امروز خرید اینترنتی است. در خرید از فروشگاه اینترنتی ديگر نيازي به رانندگي تا فروشگاه در ترافیک و یافتن محل پارك نیست و این فرصت را به ما می دهد تا زمان کمتری برای خرید صرف کرده و اوقات فراغت خود را بیشتر صرف سایر امور مورد علاقه خود کنیم.

مجموعه تولید و توزیع چرم بوفالو فعالیت خود را از سال 1380 در زمینه تولیدات مصنوعات چرمی (کیف و کمربند ) آغاز کرد .

این مجموعه از ابتدا تا کنون با دقت و تلاش فراوان سعی کرده است که همواره از بهترین و مرغوب ترین نوع و جنس چرم های طبیعی موجود در بازار داخل استفاده کند به طوریکه اجناس بی کیفیت و چرم های صنعتی در این مجموعه جایی ندارند. تمامی مراحل تولید محصولات از ابتدای کار در بخش طراحی، انتخاب جنس مناسب برای محصول، نوع چاپ و تنوع رنگی محصولات توسط متخصصین انجام میشود و توسط ماهر ترین دوزنده های ایرانی دوخته و آماده عرضه به شما مشتریان عزیز میشوند. چرم بوفالو همواره به دلیل داشتن کیفیتی برتر ، قیمت مناسب و گارانتی تمام محصولات در بین رقبا برتری داشته و در طی سال های گذشته با تکیه بر اصل مشتری مداری، حفظ کیفیت و خدمات پس از فروش بر طرف کننده نیاز های مصرفی مشتریان عزیز و تعداد زیادی از ارگان ها، آموزشگاه ها، موسسات و سازمان های خصوصی و دولتی در چند سال گذشته می باشد. حال پس از گذشت نزدیک به دو دهه تولید و توزیع محصولات چرمی این مجموعه تصمیم بر گسترش دایره فعالیت خود در فضای مجازی گشته تا با ایجاد بستر فروش اینترنتی محصولات بتواند شرایطی را فراهم کند تا هر شهروند ایرانی بتواند با هزینه ای مناسب جنسی با کیفیت بالا را خریداری کند.

 هم اکنون بهترین و بروز ترین مدل های کیف و کمربند چرم در فروشگاه مجموعه چرم بوفالو موجود میباشد .